https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Wraz z nadejściem błękitnego nieba i wysokich temperatur za oknami, nadszedł nowy sezon działań zespołu Twójratownik.pl. Jednym z pierwszych wydarzeń sportowych na których mieliśmy przyjemność się pojawić była  XLVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży czyli Mistrzostwa Mokotowa w Piłce Nożnej Chłopców.

Turniej odbył się w dniach 17.04-23.04.2015r. Młodzi mężczyźni w przerwie od maturalnej nauki dzielnie walczyli o zwycięstwo na tartanowym boisku przy ul. Elsnera. Niestety pogoda nikogo nie rozpieszczała. Mimo silnego wiatru, ratownicy medyczni z firmy Twójratownik.pl stali twardo na nogach i czuwali z wytężonymi zmysłami nad bezpieczeństwem zawodników. Nie obyło się bez poważnych interwencji, jednak w większości były to otarcia, zadrapania i stłuczenia.

Niestety zawodnicy z zespołu z  VI LO im. Tadeusza Reytana, pomimo doskonałej gry oraz poświęcenia zawodników (najczęściej potrzebowali pomocy ratowników medycznych),  przegrali w finale z zespołem z XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego, który okazał się szczęśliwym zwycięzcą!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!