https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli i szkół

W szerokiej ofercie naszych usług dostępne jest również szkolenie pierwsza pomoc dla nauczycieli. To kompleksowa wiedza, którą powinien posiadać każdy. Jeśli chcesz, by w Twojej szkole odbył się profesjonalny kurs z udzielania pierwszej pomocy, to koniecznie się z nami skontaktuj.

Kurs z pierwszej pomocy dla nauczycieli — wiedza, która może uratować życie

Podczas prowadzenia szkolenia z pierwszej pomocy dla szkół przekazujemy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale skupiamy się przede wszystkim na praktycznych umiejętnościach, które mogą okazać się niezbędne w sytuacjach kryzysowych. Wykreowane sytuacje, symulacje incydentów i praktyczne ćwiczenia to elementy, które wyróżniają nasze szkolenie z pierwszej pomocy.

Od 2019 roku został wprowadzony obowiązek przeszkolenia wszystkich pracowników placówki. Znając ten przepis, zorganizuj warsztaty dla swoich pracowników, które ich zaangażują, realnie przygotują i pozbawią ich strachu przed podjęciem reakcji.

Kiedy dojdzie do wypadku na terenie placówki, pojawiają się problemy, które mogą zwiększyć się jeżeli pracownik w zły sposób udzieli pierwszej pomocy. Niestety jest to bardzo częsta sytuacja, kiedy zabraknie wiedzy praktycznej. Dlatego tez przekonaj się czy Twoi pracownicy bezbłędnie udzielą pomocy. Nasi instruktorzy przygotują ich do wystąpienia sytuacji nagłej tak, żeby realnie potrafili udzielić pomocy w szybki i bezbłędny sposób.

Możesz wybrać czas trwania szkolenia: moduł 4h, 6h (2 dni x 3h) lub 8h (2 dni x 4h)

TwójRatownik.pl – szkolenie pierwsza pomoc dla nauczycieli

TwójRatownik.pl prezentuje innowacyjne szkolenie z pierwszej pomocy dla szkół.

Oferta, pośród szerokiej gamy naszych usług, które obejmują szkolenia z pierwszej pomocy oraz warsztaty z pierwszej pomocy, skierowana jest do wszystkich placówek edukacyjnych — od przedszkoli po uczelnie.

Nasze szkolenie z pierwszej pomocy dla szkół jest dedykowane nie tylko uczniom, ale także całemu personelowi edukacyjnemu. Proponujemy specjalistyczne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej dla nauczycieli, szkolenie z pierwszej pomocy dla uczelni oraz szkolenie z pierwszej pomocy dla przedszkoli.

Napisz do nas

TwójRatownik.pl to zespół specjalistów dedykowanych do nauczania pierwszej pomocy. Wiemy, jak ważne jest, by szkolenie pierwsza pomoc dla nauczycieli było przystępne i dostosowane do potrzeb słuchaczy. Nasza misja to dostarczanie profesjonalnego treningu w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. To nasz sposób na to, by uczynić pierwszą pomoc czymś oczywistym i naturalnym dla każdego nauczyciela i ucznia.

Uczestnictwo w naszych szkoleniach to korzystna inwestycja w bezpieczeństwo Twojej szkoły oraz naukowe przygotowanie dla przyszłości Twoich uczennic i uczniów. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zapewnij swojej placówce edukacyjnej profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy. Oprócz kursów pierwszej pomocy oferujemy także tematyczne imprezy dla dzieci, które jednocześnie bawią i uczą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź także