https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Zdajemy sobie sprawę, że działania zespołu TwojRatownik.pl nie wpłyną na bezpieczeństwo całego świata, ale chcielibyśmy czuć się bezpieczniej przynajmniej w gminie Wawer. Jest to pierwsza dzielnica, w której chcemy zacząć cykl szkoleń z pierwszej pomocy dla zdających sobie sprawę z czyhających niebezpieczeństw mieszkańców.

Aby udowodnić, iż pierwsza pomoc w przypadku zatrzymania krążenia przy użyciu defibrylatora AED jest prosta i dla każdego dostępna, organizowany kurs będzie składał się z krótkiego wykładu teoretycznego oraz intensywnych ćwiczeń praktycznych w sytuacji zatrzymania krążenia u dorosłych oraz dzieci.
Szkolenie zostanie zorganizowane bezpłatnie na terenie gminy Wawer. Przewidywany koszt szkolenia: duże zaangażowanie podczas ćwiczeń oraz uśmiech na twarzy 🙂 Wskazana jest wygodna odzież do ćwiczeń praktycznych z fantomem. Orientacyjny czas szkolenia 3-4 godziny. Z uwagi na ograniczoną liczbę osób biorących udział w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne – 500 200 192 lub 537 115 516 oraz mailowe – biuro@twojratownik.pl.

mniejszy-plakat