https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Dni zdrowia i badania w firmie

TwójRatownik.pl to renomowany partner biznesowy działający na terenie całego kraju, specjalizujący się w kompleksowych usługach związanych z organizacją Dni Zdrowia w firmie.

 

Naszym głównym celem jest troska o zdrowie pracowników poprzez skuteczne i efektywne badania medyczne w miejscu pracy.

Dni zdrowia – jakie badania oferujemy?

W ostatnich latach badania krwi w firmie zyskują na popularności. W ramach naszej usługi wykonujemy między innymi: badanie EKG, badanie USG.

 

Specjalizujemy się także w przeprowadzeniu różnych testów. Poprzez ukłucie i pobranie kropli krwi z palca, jesteśmy w stanie zbadać poziom cholesterolu oraz glikemii. Dysponujemy nowoczesną technologią i dostosowujemy się do wymagań i specyfik każdej firmy.

Co nas wyróżnia?

Oprócz zaawansowanej technologii, której używamy do badań, nasze Dni Zdrowia dla firm charakteryzuje:
 • doświadczony zespół specjalistów: Twoi pracownicy otrzymają rzetelne i dokładne wyniki badań, dzięki naszej profesjonalnej kadrze medycznej
 • elastyczność warunków współpracy: dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdej firmy i czasu pracy. Możemy zorganizować Dni Zdrowia w kilku lokalizacjach jednego dnia lub nawet w godzinach nocnych

Korzyści wynikające z naszych usług

Organizacja Dni Zdrowia w Twojej firmie przyniesie nie tylko troskę o zdrowie pracowników, ale także liczne korzyści biznesowe, takie jak:
 • poprawa wyników pracy: zdrowi pracownicy to efektywni pracownicy, co przekłada się na lepsze wyniki firmy. Dzięki kilku prostym testom i badaniom łatwo zdiagnozować na wczesnym etapie różne choroby, a co za tym idzie, zacząć niezbędne leczenie. Efekt? Pracownicy mogą zapobiec przewlekłej chorobie i uniknąć tym samym wielu dni L4;
 • wzmocnienie wizerunku firmy: firma, która dba o zdrowie pracowników, zyskuje pozytywny wizerunek w oczach pracowników i klientów;
 • oszczędność czasu: badania przeprowadzane są na miejscu, eliminując konieczność odwiedzania placówek medycznych, co przekłada się na oszczędność czasu.

Napisz do nas

Skorzystaj z naszych dodatkowych usług – nie tylko Dni Zdrowia w firmie.

Dni zdrowia w firmie to nasza specjalność. Poza nimi mamy także rozbudowaną ofertę, która obejmuje inne usługi. Wśród nich znajdują się:

   

  Dbamy o kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia w Twojej firmie.

  Wybierz TwójRatownik.pl – postaw na zdrowie swojego zespołu!

  Zaplanuj z nami Dni Zdrowia w firmie i spraw, aby Twoi pracownicy poczuli się docenieni. Zdrowi pracownicy to klucz do sukcesu Twojego biznesu. Nie ma rzeczy ważniejszej od zdrowia – dlatego warto zadbać o nie regularnie. Wybierz TwójRatownik.pl i skorzystaj z naszej oferty już dziś!