https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Warsztaty z pierwszej pomocy!

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Dlaczego? Bo dołączając do grona naszych kursantów, zmieniasz z nami statystykę na lepsze. 

 Każdego roku mniej niż 10% osób w całej Polsce przeżywa Nagłe Zatrzymanie Krążenia. 

Udowodniono, że częste szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przyczyniają się do podjęcia działań przez świadków zdarzenia względem osoby poszkodowanej. Co zwiększa jej szanse na przeżycie, aż 4-krotnie!

Jak wyglądają nasze szkolenia?

  • badania potwierdzają, że im bardziej ćwiczenia zbliżone są do rzeczywistości, tym bardziej kursanci są opanowani w realnej sytuacji. Dlatego też na koniec każdych warsztatów organizowane są realne symulacje z udziałem ucharakteryzowanych pozorantów.
  • sprawdzamy od razu skuteczność działań naszych kursantów, ponieważ korzystamy tylko z najnowszych fantomów, które procentowo pokazują jak dobrze uciskana jest klatka piersiowa.
  • na naszych warsztatach, każdy z uczestników minimum cztery razy będzie brał czynny udział w ćwiczeniach, dlatego też zapewniamy dużą ilość sprzętu szkoleniowego i mnóstwo praktyki!
  • nie tracimy czasu na niepotrzebne rzeczy, bo cały nasz program został stworzony i zaplanowany minuta po minucie przez naszych animatorów.
  • błędne udzielenie pierwszej pomocy niesie ze sobą ogromna konsekwencje zdrowotne, prawne i finansowe. Zmniejszamy do zera popełnianie w przyszłości błędów przez osoby udzielające pierwszej pomocy, ponieważ nasi instruktorzy to praktycy – ratownicy medyczni.

Zorganizuj warsztaty  u siebie

Warsztaty w domu

Klienci indywidualni

Pełna oferta szkoleń pod adresem:  www.warsztatywdomu.pl

Warsztaty w domu

“Boję się, że zrobię jeszcze większą krzywdę swojemu dziecku kiedy będę musiał/a mu udzielić pierwszej pomocy” – to najczęściej wypowiadane zdanie przez przyszłych lub obecnych rodziców.

Najważniejsze jest dla nas, aby każdy uczestnik naszych warsztatów poczuł się pewnie w udzielaniu pierwszej pomocy. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie program warsztatów, które odbywają się w Twoim miejscu zamieszkania.

 

Firmy

Jakie płyną korzyści z organizowania szkolenia w firmie? Oprócz poprawy bezpieczeństwa, dodatkowo szkolenie ma pozytywny wpływ na:

  • wizerunek firmy. W mediach wielokrotnie możemy usłyszeć jak pracownik firmy uratował człowieka. To powód do dumy, że pracownicy potrafią i chcą ratować życie ludzkie!
  • rozwój pracowników. Jeżeli pracownik się rozwija to z większym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Osoba, która stoi w miejscu nigdy nie będzie efektywna w swojej pracy.

Czas trwania:  moduł 4h, 6h, 8h lub 2 dni x 4h

Przedszkola, szkoły oraz uczelnie

Od 2019 roku został wprowadzony obowiązek przeszkolenia wszystkich pracowników placówki. Znając ten przepis, zorganizuj warsztaty dla swoich pracowników, które ich zaangażują, realnie przygotują i pozbawią ich strachu przed podjęciem reakcji.

Kiedy dojdzie do wypadku na terenie placówki, pojawiają się problemy, które mogą zwiększyć się jeżeli pracownik w zły sposób udzieli pierwszej pomocy. Niestety jest to bardzo częsta sytuacja, kiedy zabraknie wiedzy praktycznej. Dlatego tez przekonaj się czy Twoi pracownicy bezbłędnie udzielą pomocy. Nasi instruktorzy przygotują ich do wystąpienia sytuacji nagłej tak, żeby realnie potrafili udzielić pomocy w szybki i bezbłędny sposób. 

Czas szkolenia: moduł 4h, 6h (2 dni x 3h) lub 8h (2 dni x 4h)