https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Kurs pierwszej pomocy dla rodziców

Czy zdajesz sobie sprawę, że firma TwójRatownik.pl proponuje klientom również kurs pierwszej pomocy dla rodziców?

 

To oferta, które skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zainwestuj w nasze szkolenie i bądź pewien, że w razie wypadku będziesz w stanie udzielić pomocy bliskim osobom.

Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i wiele innych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, TwójRatownik.pl przygotował specjalną ofertę kursu pierwszej pomocy dla rodziców. To inwestycja, która może uratować życie Twojego dziecka. Posiadanie pewności, że jesteśmy przygotowani na niespodziewane sytuacje związane ze zdrowiem naszych dzieci, to bezcenna wiedza. Dlatego stworzyliśmy kurs pierwszej pomocy dzieciom, który jest dostępny na naszej stronie. Nasze szkolenia z pierwszej pomocy są przygotowane przez specjalistów, zatem masz gwarancję wiedzy z pierwszej ręki!

Boję się, że zrobię jeszcze większą krzywdę swojemu dziecku kiedy będę musiał/a mu udzielić pierwszej pomocy” – to najczęściej wypowiadane zdanie przez przyszłych lub obecnych rodziców.

Najważniejsze jest dla nas, aby każdy uczestnik naszych warsztatów poczuł się pewnie w udzielaniu pierwszej pomocy. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie program warsztatów, które odbywają się w Twoim miejscu zamieszkania.

Szkolenia dla rodziców – dlaczego warto?

Przede wszystkim posiadamy wykwalifikowany personel, który nauczy Cię jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia życia dziecka.

Zarówno kurs pierwszej pomocy dla niemowląt, jak i kurs pediatryczny to doskonale poprowadzone zajęcia, które łączą w sobie wiedzę teoretyczną z praktyką. Ta druga jednak dominuje – nasze warsztaty z pierwszej pomocy to doskonała okazja do tego, by przetrenować swoje umiejętności. Z nami pierwsza pomoc dla dzieci i niemowląt, to gwarancja skondensowanej i szybko przyswojonej wiedzy.

TwójRatownik.pl – co jeszcze oferujemy?

TwójRatownik.pl pamięta również o najmłodszych, oferując specjalne szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci. Stawiamy na praktyczne umiejętności, które mogą uratować życie drugiej osoby. Przedstawiamy dzieciom podstawowe zasady pierwszej pomocy w przystępny sposób, uczymy jak wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia życia oraz pokazujemy, jak prawidłowo utrzymać podstawowe funkcje życiowe aż do przybycia specjalistycznej pomocy.

Zobacz Warsztaty w Domu
W naszej ofercie znajdziesz szereg szkoleń, począwszy od kursu pierwszej pomocy dla dzieci, a skończywszy na specjalistycznym kursie pediatrycznym i kursie dla rodziców. Jesteśmy do Twojej dyspozycji — oferujemy darmowe konsultacje dla naszych klientów. Z nami zdobędziesz kompetencje, które mogą uratować czyjeś życie! Zamówisz u nas również zabezpieczenie medyczne imprez. Bezpieczeństwo Twoich gości jest dla nas priorytetem.

Nie czekaj — skontaktuj się z nami już teraz i zapisz się na kurs!

Sprawdź także