https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Zdobądź swój #bezpiecznik! To zdanie zdominowało nasze social media w ostatnim czasie.

Może pomyślisz – „O rany! Co oni znowu wymyślili?!” Ale jedno jest pewne, zrobiliśmy to dla Ciebie!

Ile podobnych historii musi mieć codziennie miejsce, ile wypadków nas zaskakuje, ile osób znajduje się w sytuacji bez wyjścia z okropnym uczuciem bezradności.. Taka jest rzeczywistość, czy chcemy czy nie z pewnością nas to dotknie. Ciebie, ciebie i CIEBIE też. I nie życzymy nikomu źle. Taka jest statystyka.

Przez cały rok w całej Polsce dochodzi do +/- 40 tys. sytuacji w której ktoś dostaje Nagłego Zatrzymania Krążenia. Jak sama nazwa wskazuje to wyjątkowy przypadek, bo NAGŁY. Nikt się go nie spodziewa. Ile z tych 40 tys. osób przeżywa? Zastanów się. 50%, 30%, a może 70%?

Od dzisiaj zapamiętaj to zdanie – mniej niż 10% osób wychodzi cało z tej sytuacji.

A co się dzieje z resztą? Umiera. Tego nie da się inaczej ująć w słowa.

Zawsze jak mówimy o tym na szkoleniach, każdy otwiera szeroko oczy. „Ale jak to możliwe!” Niestety wielokrotnie jesteśmy świadkami sytuacji kiedy osoby nie działają na miejscu zdarzenia.  Powody są różne i nie będziemy dzisiaj o tym mówić.

Najważniejsze z tej historii jest to, że to są JEDYNIE przypadki Nagłego Zatrzymania Krążenia – utraty oddechu. A gdzie w tym wszystkim wypadki samochodowe, potrącenia, złamania, krwotoki, oparzenia, skaleczenia, silne alergie i tak można wymieniać w nieskończoność. Tego już nikt nie liczy. Oczywiście nikt nie każe Ci o tym myśleć non stop i spodziewać się, że tuż za rogiem czai się niebezpieczeństwo, bo wtedy nie pozostaje nic innego jak tylko zwariować.

Ale.

Tutaj pojawiamy się my.

Cali na….pomarańczowo 🙂

Pierwsza pomoc

I po 7 latach naszego doświadczenia wiemy, że jeżeli przyjdzie taki dzień, że staniesz twarzą w twarz z sytuacją zagrożenia życia to będziesz miał mętlik w głowie, znikąd pomocy i brak sprzętu do działania.  Pojawi się wtedy uczucie BEZRADNOŚCI. Nikt tego nie lubi. Uwierz

Dlatego też mamy dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia!

Zrób pierwszy krok.

Przygotuj się.

Dużo nie ryzykujesz.

Jedynie 85 zł.

A właściwie to 80 zł, bo te 5 zł leci od razu do Fundacji Wielka Radość na Małych Kółkach, więc robisz przy okazji coś dobrego.

Gwarantujemy, że jedną rzecz wyeliminujesz – brak sprzętu do działania. Pozostaje jedynie brak wiedzy i pomocy, ale tutaj też coś zaradzimy…w przyszłości. Poza tym to już dwie rzeczy, a nie trzy do wyeliminowania, żeby nie poczuć BEZRADNOŚCI. Więc jesteś coraz bliżej.

Przy okazji zdobędziesz dodatkowe miejsce do przechowywania, a tego w końcu jak na lekarstwo.

I najważniejsze dla każdej kobiety – nowa rzecz w szafie z pewnością poprawi humor – wiem co mówię 🙂

Dlatego nie zwlekaj dłużej tylko działaj. Kliknij tutaj 

Nerka #bezpiecznik czeka na Ciebie w trzech oryginalnych wzorach. Żebyś już więcej nie użył argumentu, że to „obciach” nosić wielką apteczkę z krzyżem 🙂

Pierwsza pomoc

Wyposażenie każdej nerki #bezpiecznik to:

  • 3 kieszenie do zagospodarowania przez Ciebie
  • 2 kieszenie pierwszej pomocy w których znajdziesz: bandaż, gazę, nożyczki, plaster, gazik nasączony alkoholem, chustę trójkątną, koc termiczny, rękawiczki.

Nerki dostępne są w naszym sklepie:

Pierwsza pomoc