https://twojratownik.pl/ Skip to main content

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm

Chciałbyś, by Twoi współpracownicy poznali zasady udzielania pierwszej pomocy?

 

Nasze szkolenie z pierwszej pomocy dla firm będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Proponujemy klientom profesjonalne szkolenia, które zawsze są dopasowane bezpośrednio do ich potrzeb.

Jakie korzyści daje kurs pierwszej pomocy dla firm?

Kurs pierwszej pomocy dla firm to nie tylko kwestia podniesienie umiejętności, to inwestycja w ich życie i zdrowie. W przypadku nieszczęśliwych wypadków umiejętność udzielania pierwszej pomocy może uratować życie innej osoby.

Oprócz poprawy bezpieczeństwa, dodatkowo szkolenie ma pozytywny wpływ na:

  • wizerunek firmy – w mediach wielokrotnie możemy usłyszeć jak pracownik firmy uratował człowieka. To powód do dumy, że pracownicy potrafią i chcą ratować życie ludzkie!
  • rozwój pracowników – jeżeli pracownik się rozwija to z większym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Osoba, która stoi w miejscu nigdy nie będzie efektywna w swojej pracy.

Możesz wybrać czas trwania szkolenia:  moduł 4h, 6h, 8h lub 2 dni x 4h

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm – co proponujemy?

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników! Szkolenie dla firm pierwsza pomoc to inwestycja, która przynosi same korzyści. Z TwójRatownik.pl nauka staje się prosta i efektywna! Szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników adresujemy do wszystkich instytucji i przedsiębiorstw, którym zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu swoich pracowników. Nasze szkolenia z pierwszej pomocy są dedykowane również dla osób prywatnych.

Dlaczego warto wybrać szkolenie z pierwszej pomocy dla firm?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że współpraca z nami to sposób na podniesienie kwalifikacji zawodowych Twoich pracowników. Zapewniamy bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez profesjonalnie przygotowane szkolenia, które są zawsze dopasowane do potrzeb klientów oraz specyfiki pracy. Pierwsza pomoc dla firm jest dodatkowo przeprowadzana zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Napisz do nas

Sprawdź także