OPINIE KLIENTÓW:

Szkolenie z pierwszej pomocy z TwójRatownik.pl to czas bardzo dobrze zainwestowany. Część teoretyczna oraz praktyczna została przeprowadzona w sposób kompetentny, profesjonalny. Atmosfera na spotkaniu bardzo miła. Na każde pytanie znalazła się odpowiedź. Polecamy!

Anna Węgrzyn, Chrześcijańska Spółdzielnia Socjalna Nasz Domek

Gorąco polecam Zespół Ratownictwa Medycznego „Twój Ratownik”, którzy podczas kursu prawa jazdy, przeprowadzali u mnie w Szkole Jazdy DELTA zajęcia dla kursantów z Pierwszej Pomocy.
Ratownicy Ada i Andrzej wykonywali zajęcia z pełnym zaangażowaniem, wykazując się przy tym swoim profesjonalizmem w działaniu. Życzę im powodzenia w dalszych szkoleniach.

Zbigniew Delega, właściciel Szkoły Jazdy DELTA

Konkretne przykłady udzielania pierwszej pomocy w wielu przypadkach wśród dzieci jak i dorosłych, wskazanie na błędy, których należy unikać, umożliwienie indywidualnych szkoleń, pobrania materiału, świetna organizacja i prowadzenie, polecam😀

Ewa Replin, uczestnik szkolenia

Rewelacyjne szkolenie – bardzo profesjonalne, interesujące, rzeczowe i dokładne. Polecam absolutnie wszystkim. Ada i Andrzej – ratownicy medyczni – mają ogromną wiedzę i doświadczenie, a poza tym potrafią w sposób przystępny nawet dla kompletnego laika nauczyć, co robić w sytuacjach, w których na ogól tracimy głowę.

Anna Sadowska, uczestnik szkolenia

Oczywiście polecam całym sercem, ludzie z pasją i zamiłowaniem do niesienia pomocy i edukacji dorosłych, młodzieży, kardy pedagogicznej i dzieci. 🙂

Anna Adamska, uczestnik szkolenia

Jestem świeżo po szkole rodzenia, Pani Ada jest absolutnie kompetentnym nauczycielem! Ogromna wiedza, super podejście, świetne zajęcia. Jestem zachwycona! 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 merytoryczne odpowiedzi, odwołania do badań. Polecam serdecznie!

Klaudia Oleksiak, uczestnik szkolenia

REWELACJA pod każdym względem! Wspaniała energia, rzetelna wiedza- jasno przekazana. Świetne warsztaty praktyczne.

Szkoła Podstawowa nr 112 w Warszawie, uczestnik szkolenia
Rewelacyjne szkolenie!!! Doświadczeni i bardzo kompetentni prowadzący. Nie ma mowy, aby człowiek nudził się choć przez chwilę. Szokujące zakończenie.
Takie szkolenie powinno być obowiązkowe dla każdego. Polecam w 100% 🙂
Violetta Rożnowicz, uczestnik szkolenia

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

    Wyślij