Nazywam się Andrzej Luszawski. Historia naszej firmy rozpoczyna się w 2012 roku. Kiedy ukończyłem kierunek Ratownictwo Medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, nie wiedziałem jak potoczy się moja kariera zawodowa. Zdobycie pracy po skończonej nauce nie było łatwe, ze względu na dużą liczbę osób chętnych oraz ogromne wymagania pracodawcy.

W końcu udało mi się!

Nabierając coraz większego doświadczenia w zawodzie dostrzegłem wśród pacjentów, którym pomagałem, ciągły powtarzający się problem – zła lub niedostateczna wiedza z zakresu pierwszej pomocy. Postanowiłem to zmienić. Szkolenia z pierwszej pomocy zacząłem od jednego fantoma, którego wypożyczałem od swojego znajomego. Moim celem było proste i kreatywne przekazanie wiedzy. Ważnym aspektem moich szkoleń było jak największe zaangażowanie kursantów. Wierzę w to, że maksymalna aktywizacja uczestników podczas szkoleń może dać rezultaty w realnej sytuacji zagrożenia życia. Tak jest do dzisiaj.

Każdy sukces był dla mnie motywacją, aby pokazać, że naukę bezpiecznych i zdrowych zachowań można promować w inny, ciekawszy sposób. Obserwując poczynania innych i słysząc od uczestników moich projektów „Niesamowite! Nie wiedziałem, że istnieje takie rozwiązanie!” obrałem misję dla siebie i mojego zespołu.

Jak często zdarza Ci się robić coś, ponieważ “zawsze tak robiłeś”? Naszym zadaniem jest udowodnienie, że można znaleźć rozwiązanie, które nawet nie wiesz, że istnieje, bo:

Problemem nie jest tworzenie nowych koncepcji, tylko pozbywanie się starych”

John Maynard Keynes